IAMNOTBASIC ile #BirazYerAc

13 October 2016


English version not available for this post.

Herkese merhabalar! Geçenlerde elime bir paket ulaştı ve içerisinden tam bana hitap eden bir şey çıktı: beyaz basic gömlek! Sevgili blogger, Meriç Küçük'ün de dediği gibi beyaz gömlek, 'bence denim kadar devrimsel'! Bu yazımda sizlere IAMNOTBASIC'in başlattığı #BirazYerAc projesinden bahsedeceğim ve aynı zamanda gömleği üstümde görebileceksiniz.

#BirazYerAc 
Nedir?
Bu projeyle artık sevmediğiniz, giymediğiniz ve görmeye tahammül edemediğiniz eski giysilerinizi topluma faydalı hale getirebilirsiniz. Dolabınızda öylece duracağına neden başkaları bunlardan faydalanmasın ki? Bu yüzden iamnotbasic.com çevreye duyarlılık gösterip böyle bir proje başlattı! Siteden yapacağınız her türlü alışverişinizle birlikte boş bir kargo poşeti geliyor. Bu poşete giymediğiniz giysilerinizi yerleştirip herhangi bir Yurtiçi Kargo şubesine ücretsiz teslim edebilirsiniz - kargo masraflarını IAMNOTBASIC üstleniyor sizin için. Peki bu giysilere noluyor, nereye gidiyorlar?

Gönderdiğiniz eski giysileriniz ya bağışlanmaya, ya da geri dönüşüme gidiyor. Bu konuda şeffaf olmak adına IAMNOTBASIC, Lokman Hekim Vakfı ile anlaşmış. Dolayısıyla giysileriniz direkt vakfa gidiyor ve onlar, hangi parçaların bağışlanacağına, hangilerinin ise geri dönüştürüleceğine karar veriyor. Bir markanın çevreye ve topluma karşı duyarlı olmasını gerçekten takdir ediyor ve aynısını tüm markalar için diliyorum!

Poplin 
her zaman iyi 
bir fikir.Bence sade beyaz gömlek herkesin gardrobunda mutlaka bulunması gereken basic bir parçadır. Beyaz gömlek her zaman iyi bir kurtarıcıdır, hem şık hem de spor kombinlenebilir. Bu yüzden dilediğiniz anda üstünüze geçirebilir harika bir kombin yaratabilirsiniz. Ben beyaz gömleği, en çok lacivert bir jean ile kombinlemeyi ve en sevdiğim aksesuarlarla tamamlamayı seviyorum. Bu şekilde kasıntı değil, gayet cool ve tarz oluyor ve gömlek ayrı bir hava katıyor. Gömleğin bendeki modeli uzun kollu Poplin. Gerçekten o kadar beğendim ki, en sevdiğim gömlek haline geldi kısa sürede. Kumaşı kaliteli ilk başta (%100 pamuk poplin). Kesimini de çok beğendim ben, tam bana hitap ediyor. Yani bir tane tam içime sinen bir gömleğim olsun diyorsanız IAMNOTBASIC'inkilere mutlaka göz atmanızı tavsiye ederim. Ayrıca boyfriend derin V yaka t-shirtlerini de tarz olarak çok beğendiğimi söylemeden geçemeyeceğim. Zaten biliyorsunuz, benim için ne kadar sade, o kadar iyi! :)


Siz gömleği nasıl buldunuz? 

Proje hakkında daha detaylı bilgi almak ve IAMNOTBASIC'in diğer ürünlerini 
görmek için iamnotbasic.com sitesini ziyaret edebilirsiniz. 

Çevre ve toplumumuz için #BirazYerAc !

Sevgiler,
Eylem


* Yazı iamnotbasic.com sponsorluğunda hazırlanmıştır.

No comments :

Post a Comment